Haberler
Beylikdüzü Yat Limanı Faaliyete Başladı Adı West İstanbul Marina
Kumkapı Balık Hali Beylikdüzü Sahilimize Taşındı.
Beylikdüzü Cem Emlak Tüm İlanlarıyla Google+ Yayınına Başladı
Beylikdüzü Cazibe Ve Çekim Merkezi Olmaya Devam Ediyor
Beylikdüzü Cem Emlak Satılık Ve Kiralık Daire İlanları Twitter Sayfası
Beylikdüzü Atatürk Öğretmen Evi Faaliyete Başladı
Beylikdüzü İlçemize Deniz Otobüsü Gelmek Üzere
Kadir Topbaş Açıkladı. 2017'de Metro Beylikdüzü'nde
Beylikdüzü Büyükşehir'de Kapalı Yüzme Havuzu Çok Yakında Hizmette
0212 872 73 96
0533 413 37 35

Hakkımızda

Misyonumuz & Vizyonumuz 

Portföy Bankamıza Eklenmesini İstediğiniz Gayrimenkul İlanlarınız İle İlgili Olarak Lütfen mesaj@beylikduzucememlak.com Adresine Mail Atınız Veya 0536 764 05 49 Ve 0544 313 98 47 Numaralı Telefondan Bizlere Talebinizi İletiniz.

CEM EMLAK; 

Önce İnsan Felsefesiyle Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini Profesyonel Hizmet Anlayışını, Güven Ve Saygı İle Müşterilerini Takım Arkadaşı Gibi Gören Şeffaf Pazarlama Hizmetlerini, Ülkemizde Uluslararası Standartlarda Kurumsal Gayrimenkul Danışmanlığını En Üst Düzeyde Uygulamayı, Girişimci Ve Yenilikçi Olmayı Ve Bütün Bu Misyonu Sizlerle Paylaşmayı Onur Kabul Eder. 


VİZYONUMUZ; 

Daha Fazlasını Sunmak; Bizim İçin, Hep Bir Adım İleride Olmak, Standart Ve Beklentileri Aşmak, Örnek Olmak Ve Sektörde Lider Olmak Konusundaki Hedeflerimiz Demektir. Daha Fazlasını Sunmak; Bizim İçin, Her Durumda Başarma Tutumunu, Rekabetçiliği, İleriyi Görerek Düşünmeyi, Sorumluluğu, Özeni Ve Tutkuyu İfade Eder. Daha Fazlasını Sunmak; Bizim İçin, Pozitif Düşüncedir. Engelleri Aşıp Hedeflerimize Ulaşacağımıza Dair İnancımız Kuvvetlidir. Daha Fazlasını Sunmak, Bizi Her Zaman Farklılaştıracaktır.